tenorist hozzászólása:

Marcantuoni mesterhármasa semmit nem ért...

WHEELING - EVANSVILLE
3 - 6

Jól kezdtük a meccset, a 8. percben Matia Marcantuoni (Riley Brace, Ben Shutron) révén megszereztük a vezetést.

A 11. percben jött a hazai egyenlítés Peter Sakaris találatával.

Egy perc múlva Myles Bell találatával már a vendéglátók vezettek.

A harmad utolsó percében Kevin Harvey alakította 3-1re az eredményt.

A második etap 6. percében Kale Kerbashian bepofozott egy lepattanót, 4-1re alakítva az állást.

Ha volt is egy kis reményünk, gyorsan eltűnt a záró játékrész elején. A 30. másodpercben Myles Bell beütötte a második gólját. (5-1)

A 4. percben Matia Marcantuoni (Riley Brace) emberhátrányból faragott a különbségen.

A 18. percben jött az újabb hazai gól, Myles Bell beütötte a mesterhármast jelentő gólt .

Az utolsó percben Matia Marcantuoni (Ben Blood, David Makowski) is megszerezte a saját mesterhármast érő gólját, de ez már nem sokat ért...

A kapuban Frankie Palazzese nem a legjobbját hozta, 35/31 mutatóval nem lehetett más az eredmény, mint vereség.

A meccs legjobbjai:
1. EVN- Myles Bell (3 gól)
2. - Matia Marcantuoni (3 gól)
3. EVN - Peter Sakaris (1 gól, 1 gólpassz)

Szombat este ismét jégre léptünk, ismét vendégeskedtünk, ezúttal az Cincinnati Cyclones volt az ellenfél.